Menu
A+ A A-
Koparka Bydgoszcz

Koparka, koparko-ładowarki - Bydgoszcz

Koparka i koparko-ładowarka to niezastąpione maszyny budowlane w różnego rodzaju pracach budowlanych. 

Podczas wykopów używamy dwóch koparko-ładowarek, co znacznie przyspiesza cały proces oraz gwarantuje rzetelne i przede wszystkim profesjonalnie wykonane wszelkie prace ziemne.

Koparki i koparko-ładowarki w zależności od zlecenia wyposażone są w łyżkę  skarpową lub łyżkę o szerokości 90cm, 60cm i 40cm.

koparka bydgoszcz

Koparka - Bydgoszcz

koparki bydgoszcz

DANE TECHNICZNE KOPARKO-ŁADOWARKI

New Holland B 115C
Napęd na 4 koła
89 KW (124 koni mechanicznych)
Szerokość rekina 238 cm (przednia łyżka)
Łyżki 90cm, 60 cm, 40 cm
Skarpówka 150 cm

 

Jakie usługi koparką i koparko-ładowarką?

wynajem koparki bydgoszcz

Firma "ZARANEK" oferuje usługi koparką i koparko-ładowarką:

  • - wykopy pod instalacje,
  • - wykopy pod fundamenty,
  • - wykopy pod budowę domów,
  • - niwelacje terenu,
  • - korytowanie,
  • - skarpowanie,
  • - odśnieżanie,
  • - rozładunek i załadunek palet.

Dzięki niezawodnym koparkom wykonujemy proste, ale i zaawansowane prace ziemne na terenie Bydgoszczy i okolic. Oferujemy także wynajem koparki z naszym pracownikiem.

Działania będące wykonywane przez nasze koparki spełniają kryteria jakie są stawiane przez wszystkich naszych klientów, gdzie szeroki wachlarz usług będących przez nich świadczonych, cieszy się wielką renomą i prestiżem na rynku bydgoskim i okolicznym. Wykonywane przez nas prace odpowiadają w 100% na potrzeby klienta, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę, rozszerzając nas zakres usług, od ponad 40 lat!

Park maszynowy, który posiadamy jest stale monitorowany i w razie potrzeby ulepszany o najnowsze trendy, które umożliwiają elastyczniejszą i sprawniejszą pracę. Nowoczesne inwestycje, które podejmujemy mają wpływ na sukcesy osiągane przez naszą firmę, dlatego zadowolenie klienta jest naturalnym skutkiem właściwie prosperującej firmy.

Głównym trzonem, bez którego nie moglibyśmy funkcjonować są nasi pracownicy, gdzie odpowiednio dobrana ekipa, które posiada wiedzę i doświadczenie dołoży wszelkich starań, aby spełnić Państwa każde życzenie. Dlatego stawiamy sobie za cel, by systematycznie podnosić kwalifikacje naszym pracownikom.

Koparka - Bydgoszcz i nie tylko

Koparka i koparko-ładowarki towarzyszyły już pracom ziemnym w miejscowości: Bydgoszcz, i okolicznych: Szczutki, Bożenkowo czy Tryszczyn."

 

Koparka - Bydgoszcz | Zaranek

Kontakt

Transport Ciężarowy Zygmunt Zaranek

ul. Siedlecka 86, 85-412 Bydgoszcz

woj. kujawsko-pomorskie

------------------------------------------------------

zygmunt.zaranek@interia.eu

tel. kom. 668 362 949

Mapa dojazdu